Teczki na Dyplomy i Świadectwa

Teczki na Świadectwa i Dyplomy Szkolne

Wręczenie świadectwa szkolnego lub dyplomu w eleganckiej teczce, jest świetnym sposobem na budowanie dobrego wizerunku szkoły czy przedszkola. Uczy dziecko dbałości i staranności, ponadto zabezpiecza dokumenty przed zniszczeniem. Teczki na świadectwa i dyplomy mają także wymiar praktyczny. Dziecko od teraz bedzie miało zorganizowane "miejsce" na przechowywanie zdobywanych przez kolejne lata trofeów.

W kategorii tej proponujemy Teczki na świadectwa szkolne, teczki na świadectwa ukończenia oraz dyplomy. Każda z nich posiada duże i wygodne skrzydełka, dzięki którym włożone do nich dokumenty trzymają się stabilnie i nie wypadają z teczek. Warto zwrócić również uwagę na ciekawe, okrągłe zapięcie skrzydełek.

Każda z teczek została zabezpieczona specjalną warstwą błyszczącego laminatu. Dzięki temu jest trwalsza, nie rysuje się, a kolory nabrały wyjątkowej głębi.

Z wyjątkiem miesięcy czerwiec oraz październik, wykonujemy także teczki szkolne z indywidualnym nadrukiem. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt.

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store