Zestawy (Ukończenie Przedszkola)

Zestawy upominków na Ukończenie Przedszkola

Jak szybko ten czas płynie.. Jakże niedawno, wystraszone maluchy stawiały pierwsze kroki po sali przedszkolnej, poznawały rówieśników i podejmowały wyzwania dnia codziennego, a tu już pora na zakończenie tej wspaniałej przygody i zrobienie kolejnego kroku w kierunku szkoły.

Uroczyste pożegnanie z przedszkolem to chwila pełna powagi i skupienia. W niejednej sali zabrzmi wspaniały Polonez, a w oczach opiekunów i dumnych rodziców zakręci się łza wzruszenia.

Specjalnie na tą okazję, przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego. Śliczne zestawy upominków dla dzieci, żegnających się z przedszkolem.

ZESTAWY UPOMINKÓW Z ROŻKAMI OBFITOŚCI NA UKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

Rożki obfitości są produktem wręcz magicznym. Dzięki swojemu tajemniczemu kształtowi i bajecznej kolorystyce, niesamowicie pobudzają ciekawość maluchów. Mało tego, nikt tak naprawdę nie wie, co kryją w środku. Przepyszne słodycze? A może niewielkie zabawki? Jedno jest pewne. Jeżeli chcemy sprawić przedszkolakom naprawdę sporą frajdę, zestawy z rożkami będą wspaniałym wyborem.

ZESTAWY Z MEDALAMI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Dyplomy ukończenia przedszkola są obowiązkowe i nikomu nie musimy przypominać o tym. A co z medalami? To właśnie one sprawiają, że dziecko nabiera prawdziwej dumy! Niektóre maluchy nie chcą ich zdejmować nawet w domu! To niesamowite, że taki prosty i niedrogi upominek może sprawić aż tyle radości! Pierwszy medal? To dopiero musi być radocha!

BIRETY W ZESTAWACH TO PRESTIŻ I OSZCZĘDNOŚĆ

Birety obecne są już niemal na każdej uroczystości zakończenia roku. Sprawiają, że dzieci wyglądają świetnie i czują się naprawdę wyróżnione. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy kilka wariantów zestawów z biretami, w których maluchy będą wyglądały naprawdę ślicznie, zarówno podczas uroczystości jak i na pamiątkowych fotografiach.

STWÓRZ WŁASNY, NIEPOWTARZALNY ZESTAW

Jak myślisz, który z produktów sprawi maluchom największą radość i pozwoli poczuć się jak nigdy dotąd? Pamiętaj, że możesz skomponować swój własny! Odrobina kreatywności i maluchy będą na pewno zachwycone!

OTO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE ZESTAWY NA ZAKOŃCZENIE ROKU W PRZEDSZKOLU:


Zestaw A-208
z motywem sowy-profesorki. Śliczna kolorystyka oraz wszystko to, co jest niezbędne podczas akademii pożegnnia z przedszkolem: pamiątkowy dyplom, rożek na słodycze oraz biret. Mało tego, jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy mają ograniczony budżet. Oto on:

Zestaw A-208 - najczęściej wybierany na ukończenie przedszkola

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store