Starszak

Zestawy Upominków na Pasowanie na Starszaka

Dzisiaj w przedszkolu wielkie zamieszanie, starszaki mają swoje pasowanie! Pasowanie na starszaka jest już tradycją, która na stałe zagościła w kalendarzu najważniejszych imprez przedszkolnych. Odbywa się ono w grupie 5-latków, które już w czerwcu upuszczą przedszkole i wyruszą w nieznany, szkolny świat. Podczas uroczystej akademii, pani dyrektor z uśmiechem przykłada ołówek do ramienia dziecka i wypowiada słowa "pasuję ciebie na starszaka". 

Pasowanie na starszaka to także doskonała okazja do tego, aby zaangażować wszystkie dzieci z grupy do wspólnej pracy w przygotowanie akademii, oraz zdania wesołego "egzaminu przedszkolnej dojrzałości". Ostatnim etapem jest uroczyste ślubowanie oraz wręczenie wspaniałych upominków. 

 

ZESTAWY UPOMINKÓW DLA STARSZAKÓW

Obowiązkową pamiątką z tej uroczystości są pamiątkowe dyplomy pasowania na starszaka, z wypisanym imieniem i nazwiskiem dziecka. Jednak wiemy, że to zdecydowanie za mało. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy upominków. Zawierają one najpiękniejsze produkty z naszej oferty, takie, jak rożki obfitości, Wesoły Ołówek, birety oraz złote medale dla starszaków.  Upominki możesz wybrać samodzielnie, lub skorzystać z gotowych rozwiązań. 

Copyright: 2021 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu