Pasowanie na Starszaka (Zestawy)

Zestawy na Pasowanie na Starszaka

Dzisiaj w przedszkolu wielkie zamieszanie, starszaki mają swoje pasowanie! Pasowanie na starszaka jest już tradycją, która na stałe zagościła w kalendarzu najważniejszych imprez przedszkolnych. Odbywa się ono w grupie 5-latków, które już w czerwcu upuszczą przedszkole i wyruszą w nieznany, szkolny świat. Podczas uroczystej akademii, pani dyrektor z uśmiechem przykłada ołówek do ramienia dziecka i wypowiada słowa "pasuję ciebie na starszaka". 

Pasowanie na starszaka to także doskonała okazja do tego, aby zaangażować wszystkie dzieci z grupy do wspólnej pracy w przygotowanie akademii, oraz zdania wesołego "egzaminu przedszkolnej dojrzałości". Ostatnim etapem jest uroczyste ślubowanie oraz wręczenie wspaniałych upominków. 

 

ZESTAWY UPOMINKÓW DLA STARSZAKÓW

Obowiązkową pamiątką z tej uroczystości są pamiątkowe dyplomy pasowania na starszaka, z wypisanym imieniem i nazwiskiem dziecka. Jednak wiemy, że to zdecydowanie za małe. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy dla strszaków. Zawierają one kolorowe upominki, takie jak śliczne rożki obfitościbirety, oraz złote, pamiątkowe medale.

produkty jakie mogą się znaleźć w zestawie dla starszaków

Możesz wybrać gotowe zestawy jakie przygotowaliśmy, a także stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw upominków. Sprawmy dzieciom dużo radości!

Stwórz niepowtarzalny zestaw upominków dla starszaków >>

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store