Medale na Ślubowanie

Medale na ślubowanie

JAKIE UPOMINKI NA ŚLUBOWANIE?

Przygotowując uroczystość pasowania, zapewne zastanawiasz się, jaki upominek kupić swoim podopiecznym, aby sprawić im dużo przyjemności a także zmieścić się w niewielkim budżecie. Zdecydowanie sugerujemy zwrócenie uwagi na przedmioty, które nie tylko sprawią, że dziecko poczuje się dumne ze swojego osiągnięcia, ale także na takie, które przez lata pozostaną w jego "kolekcji zdobyczy" i sprawią, że z nostalgią będzie wspominać tą wyjątkową chwilę.

Chociaż rożki obfitości stały się już klasyką, pragniemy zwrócić Twoją uwagę na medale dla dzieci. Przygotowaliśmy kilka niedrogich i ślicznych wzorów, które po latach przywołają wspomnienia pierwszych chwil spędzonych na drodze obowiązków szkolnych.

 

MEDALE NA PASOWANIE NA UCZNIA

Dla pierwszoklasistów, z okazji ślubowania, przygotwaliśmy kilka ciekawych wzorów medali, które zdecydowanie wyróżniają się od innych, dostępnych na rynku. Są to odlewy perfekcyjnie wykonane, mieniące się wszystkimi odcieniami złota. Możesz wybrać medale większe lub mniejsze, z kolorowymi wklejkami lub utrzymane w tonacji granatowej. Zobacz, bo jest w czym wybierać. Zwróć także uwagę na Zestawy z medalami. To świetna okazja na tańsze zakupy i skomponowanie wyjątkowych prezentów dla pierwszoklasistów.

:: Medale na pasowanie na ucznia
:: Zestawy na ślubowanie (z medalami)

 

MEDALE NA PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dla przedszkolaków oferta medali na ślubowanie jest równie bogata. Dostępne są różne motywy graficzne oraz różne wielkości. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

:: Medale na pasowanie na przedszkolaka
:: Zestawy upominków na ślubowanie przedszkolaków (z medalami)

 

MEDALE Z INDYWIDUALNYM NADRUKIEM

Jeżeli chcesz, stworzymy dla Ciebie indywidualne i niepowtarzalne wzory medali na ślubowanie. Za symboliczną dopłatą, grafik przygotuje szatę graficzną wg Twoich wymagań i umieści na niej np. nazwę lub logo placówki. To świetna opcja, aby stworzyć jeszcze lepszą pamiątkę dla dzieci. Zwróć też uwagę na medale z nadrukowanym imieniem dziecka. Dzieci cieszą się z nich dwukrotnie bardziej!

 

ROZMIARY MEDALI

Medale powinny cieszyć nie tylko w chili wręczania, lecz także po latach, jak coraz starszy nasz "przedszkolak" będzie wracał wspomnieniami do swoich beztroskich lat, kiedy to stawiał pierwsze kroki na drodze obowiązkó szkolnych i przedszkolnych. Właśnie dlatego staramy się, aby medale były duże i ciężkie! Bo tylko takie są prawdziwe medale za osiągnięcia! 

Medale z Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl produkujemy w dwóch rozmiarach. Zwróć na to, podczas składania zamówienia. 

Rozmiary Medali na ślubowanie

 

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store