Birety

Birety dla dzieci

Birety dla absolwentów przedszkola oraz pierwszaków przeznaczone są zarówno dla Przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych.

Nadają wyższą rangę uroczystości Ukończenia Roku Przedszkolnego/Szkolnego. Są niezbędnym elementem podczas uroczystości Pasowania na Ucznia oraz Pasowania na Przedszkolaka.

Birety dla absolwentów Przedszkola?

Nie tylko! Równie dobrze spiszą się jako Birety dla pierwszaków oraz dla starszych dzieci. Najpopularniejszym Biretem jest granatowy z białym chwostem. Posiada bardzo głęboką kolorystykę. Rewelacyjnie prezentuje się na główkach dzieci. Nowością jest niespotykany nigdzie indziej na rynku, delikatny chwost z ozdobą ze srebra himalajskiego!

Dzięki uniwersalnemu zapięciu z regulowanym obwodem głowy, Birety papierowe dla dzieci doskonale spiszą się zarówno w Przedszkolu, jak i w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Zadbaliśmy o to, aby czapeczki kartonowe dla dzieci były wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do ich produkcji użyliśmy najlepszej jakości, grubego kartoniku, który dodatkowo pokryty został błyszczącą folią, dzięki której są jeszcze bardziej odporne na rozdarcie.

Niewątpliwym atutem Biretów szkolnych są mocne zapięcia. Dzięki nim, czapki nie rozpinają się i nie przeszkadzają dzieciom podczas uroczystości.

Birety możesz kupić także w bajecznych zestawach z innymi produktami. Oto propozycje dla Ciebie:

:: Birety w zestawach na Ukończenie Oddziału Przedszkolnego

:: Ukończenie Przedszkola

:: Birety na Pasowanie na ucznia w zestawach

:: Pasowanie na przedszkolaka

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl