Zestawy Promocyjne

Upominki na ślubowanie pierwszoklasistów i przedszkolaków

Nie ma ważniejszech chwili w życiu początkującego przedszkolaka czy pierwszaka, niż uroczystość ślubowania. To naprawdę wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci. Od tej pory nasz maluch stanie się pełnoprawnym "obywatelem" swojej szkoły (przedszkola).

Pasowanie to świetna okazja do zmotywowania dzieci do pracy

Zadaniem zarówno rodziców jak i nauczycieli, jest zrobienie wszystkiego co w ich mocy, aby dać dziecku jeszcze więcej radości i osłodzić pierwsze kroki stawiane na nowej drodze. Takie podejście spowoduje wzrost motywacji malucha oraz zmniejszenie poziomu stresu, który na pewno pojawi się w pierwszych tygodniach spędzonych w nowym środowisku.

Należy zrobić wszystko, aby dziecko poczuło się naprawdę dumne ze swojej nowej roli. Pomocne w tym będą upominki, jakie przygotowaliśmy na okazję ślubowania.

Dyplomy pasowania, medale, rożki obfitości i wiele innych ciekawych produktów

My także zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wspieranie oraz motywowanie dzieci, oraz zachęcanie ich do podejmowania wyzwań związanych z edukacją. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę wyjątkowych upominków z okazji pasowania. Pogrupowaliśmy najpiękniejsze nasze dyplomy pasowania, tyty pierwszoklasisty, medale dla dzieci oraz inne produkty w śliczne zestawy. Tak właśnie powstała największa w Polsce kolekcja upominków z okazji ślubowania!

:: Pasowanie na Przedszkolaka

:: Ślubowanie Pierwszoklasistów

:: Pasowanie Starszaków

Liczymy na to, iż produkty te dadzą maluchom dużo radości i będą prawdziwym powodem do dumy, a także wspaniałą pamiątką, przypominającą przez wiele lat pierwsze kroki stawiane na drodze edukacji!

Dobrej zabawy oraz cudownego pasowania!

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl