Biblioteka

Dyplomy biblioteczne 

Dyplomy biblioteczne przeznaczone są zarówno dla bibliotek szkolnych oraz miejskich. Są świetną i motywującą pamiątką dla dzieci, którzy wyróżnili się wzorowym czytelnictwem

Dyplomy za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji" napisała Maria Dąbrowska. A jakże mało dzieci potrafi odłożyć smartfony, aby zanurzyć się w lekturach książek.. Dlatego ci, którzy wyróżniają się dużym czytelnictwem, zasługują na wyjątkowe docenienie.

Dyplomy za osiągnięcia w czytelnictwie, są jednymi z najpopularniejszych dyplomów, dedykowanych bibliotekom. To doskonała forma docenienia uczniów, którzy naprawdę pokochali książki. 

Dyplomy na konkursy czytelnicze

Produkujemy także indywidualne dyplomy biblioteczne, na różne konkursy czytelnicze. Ponieważ tematyka takich konkursów jest bardzo różnorodna, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. 

Biblioteczne pamiątki dla pierwszaków

Jednym z wydarzeń, jakie czeka na małych pierwszoklasistów, jest wprowadzenie do biblioteki szkolnej. Jak zachęcić dzieci, aby bywały tu jak najczęściej? jak zachęcić pierwszaków, aby rozwijali umiejętności czytania dzięki książkom dostępnym w bibliotece szkolnej?

Doskonałym sposobem na to będzie wręczenie im pamiątki w postaci dyplomu czytelnika oraz zakładki do książek. Takie upominki będą doskonałą pamiątką oficjalnego przyjęcia ich do grona czytelników biblioteki!

 

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store